Szybki kontakt

Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

icon_widget_image Pon-Pt: 8:00 - 16:00; Sobota: nieczynne icon_widget_image 41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 109 icon_widget_image + (48) 785 105 106 icon_widget_image biuro@top360.pl
  /  Ochrona   /  Bezpieczeństwo magazynu
ochrona magazynu 1

Bezpieczeństwo magazynu

Ochrona magazynu Twoja inwestycja w bezpieczną przyszłość

Jeśli złodzieje szukają źródła wartościowych przedmiotów do odsprzedaży, niezabezpieczony magazyn jest otwartym zaproszeniem. Jeśli nie masz specjalistów zapewniających bezpieczeństwo magazynu , narażasz swoje zapasy i personel na ryzyko.

Jeśli chcesz chronić swoją firmę, wynajęcie profesjonalnych usług ochrony jest ważnym krokiem do podjęcia. Specjaliści ci będą pilnować Twojego magazynu  przez całą dobę reagować na sytuacje awaryjne dozorując miejsca kluczowe dla bezpieczeństwa i wykonując obchody obiektu.

Profesjonalna ochrona obiektu magazynowego  to: dbanie o bezpieczeństwo pracowników, ochrona zapasów i proaktywne przygotowywanie się na każdą sytuację awaryjną  dzięki czemu, firma prezentuje profesjonalny wizerunek, a zarząd zmniejsza do minimum ryzyka związane z sytuacjami naruszenia bezpieczeństwa.

Ochrona magazynu to również bezpieczeństwo pracowników

Bezpieczeństwo zapasów jest ważne, ostatecznie jednak towary i inne wartości materialne są wymienne natomiast dbanie o bezpieczeństwo Twoich pracowników jest sprawą najwyższej wagi. W przypadku kradzieży z włamaniem profesjonalna ochrona zapewni bezpieczeństwo pracownikom i zmniejszy odpowiedzialność. Usługi ochrony to inwestycja, która się opłaca.

Zapewnienie bezpieczeństwa na miejscu zapewni również Twoim pracownikom spokój ducha, którego potrzebują, aby móc skutecznie wykonywać swoje obowiązki służbowe. Jeśli będą musieli podjąć dodatkowe kroki, aby zapewnić sobie bezpieczeństwo, nie będą mogli wygodnie pracować.

Pomóż swoim pracownikom osiągać najlepsze wyniki, upewniając się, że nie są narażeni podczas pracy w magazynie. Umundurowani ochraniarze  zarówno ochronią Twoich pracowników w przypadku próby napadu, jak i zapewnią im poczucie bezpieczeństwa na co dzień.

Bezpieczeństwo zapobiega kradzieży pracowników

Chociaż kradzież spoza firmy jest z pewnością problemem, warto mieć świadomość, że pracownicy również mogą stanowić czynnik ryzyka. Zapewnienie odpowiedniego nadzoru agencji ochrony, monitoringu, powoduje, że pracownicy o złych zamiarach nie będą mieli  możliwości kradzieży zapasów lub innych materiałów lub sprzętu.

Jeśli prowadzisz większą firmę, wiesz, że nie da się obserwować wszystkich pracowników podczas wszystkich zmian w magazynie. Możesz chronić swoje zyski, ograniczając kradzieże pracowników, a najlepszym sposobem na to jest zatrudnienie profesjonalnej ochrony. Pracownicy ochrony mogą natychmiast podjąć działania, jeśli są świadkami kradzieży lub innego niewłaściwego postępowania.

Ochroniarze mogą również monitorować transmisje z kamer i inny sprzęt do nadzoru i ochrony z całego budynku. Jest to skuteczny sposób monitorowania dużego obszaru bez zatrudniania dużego zespołu ludzi lub sprawiania, że pracownicy czują się tak, jakby zawsze ktoś zaglądał im przez ramię.

Dzięki profesjonalnej ochronie na miejscu będziesz wiedział, że dysponujesz solidnymi środkami zapobiegawczymi, które ograniczą wszelkie straty spowodowane kradzieżą wewnętrzną. Ten spokój pozwoli Ci skupić się na innych aspektach prowadzenia i budowania firmy.

Ochroniarze Magazynu jako Ambasadorzy Firmy

Inną korzyścią płynącą z posiadania bezpieczeństwa w magazynie jest to, że często są to pierwsze osoby, z którymi odwiedzający, klient lub nowy członek personelu spotka się na terenie firmy logistycznej bądź magazynu.

Dają natychmiastowe wrażenie bezpieczeństwa i ochrony każdemu odwiedzającemu, a to wrażenie wpłynie również na to, jak odwiedzający wchodzą w interakcję z Tobą, właścicielem firmy. Ochroniarze mogą udzielać wskazówek, a nawet eskortować gości w razie potrzeby, zapewniając, że Twoi goście lub nowi pracownicy dotrą do odpowiedniego miejsca bez problemu.

Ze względu na ten aspekt działania zespołu ds. bezpieczeństwa ważne jest, aby zatrudniani przez Ciebie specjaliści byli nie tylko kompetentni w zakresie ochrony Ciebie, Twoich pracowników, Twoich zapasów i pomieszczeń — muszą również być w stanie w sposób przyjazny i kompetentny współdziałać z ludźmi odwiedzającymi teren przedsiębiorstwa.

Dla wiele osób pierwsze wrażenia na temat Twojej firmy, będzie decydujące, co oznacza że prezentacja w profesjonalny sposób dotyczy również osób pełniących funkcje portierów, czy ochrony obiekt.

Dzięki temu Twoi goście i personel nie tylko będą mieli dobre wrażenie na temat Twoich działań, ale także odstraszą potencjalnych włamywaczy, którzy zauważą strażników, którzy znają się na terenie lepiej niż inni, i że nie ma sposobu, aby ich nie spotkać, jeśli spróbują włamać się do twojego magazynu.

Reakcja na sytuacje awaryjne i kryzysowe

Innym ważnym powodem zatrudnienia profesjonalnego zespołu ds. bezpieczeństwa w magazynie jest to, że jest on przeszkolony w zakresie obsługi sytuacji awaryjnych. Miejmy nadzieję, że nigdy nie będziesz musiał mieć z nim do czynienia, ale nie ma żadnych gwarancji, więc musisz być przygotowany na wypadek awarii, sytuacji kryzysowej bądź klęski żywiołowej

Posiadanie zespołu ds. bezpieczeństwa nie oznacza, że nie powinieneś  zadbać o przeszkolenie swojego personelu w zakresie odpowiedniego reagowania na różne sytuacje awaryjne. Nie możesz jednak przygotować się na wszystkie możliwości.

Posiadanie przeszkolonych ochroniarzy, którzy potrafią radzić sobie w bardziej intensywnych sytuacjach, takich jak wrogie osoby grożące skrzywdzeniem innych, pomoże zapewnić wszystkim większe bezpieczeństwo.

Mogą być również bardzo pomocne w przypadku konieczności ewakuacji, na przykład w przypadku pożaru, wycieku gazu lub zagrożenia podtopieniem. Wielu specjalistów ds. bezpieczeństwa ma również przeszkolenie w zakresie pierwszej pomocy i resuscytacji krążeniowo-oddechowej, co umożliwia im pomoc w nagłych wypadkach medycznych.

Wreszcie, ochroniarze mogą przede wszystkim pomóc uniknąć sytuacji awaryjnych, monitorując stan budynku i sprawdzając dokumenty tożsamości wszystkich wchodzących i wychodzących.

Codzienny ruch związany z funkcjonowaniem firmy w tym pracowników, dostawców, przedstawicieli dostawców i innych odwiedzających jest wyzwaniem w zakresie bezpieczeństwa Zapewnienie, że każdy bez pozwolenia na wejście zostanie odrzucony przez ochronę, zmniejszy niebezpieczeństwo, jakie stwarzają nieuprawnieni goście, zarówno celowi, jak i przypadkowi.

Podsumowując profesjonalna ochrona obiektu magazynowego  to: dbanie o bezpieczeństwo pracowników, ochrona zapasów i proaktywne przygotowywanie się na każdą sytuację awaryjną  dzięki czemu, firma prezentuje profesjonalny wizerunek, a zarządcy obiektu śpią spokojnie wiedząc, że zminimalizowali ryzyka dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa.

Wybór odpowiedniej firmy do ochrony magazynu, firmy logistycznej czy spedycyjnej to jedna z najlepszych inwestycji, jakie możesz zrobić w swoim biznesie.

.

Post a Comment