Szybki kontakt

Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

icon_widget_image Pon-Pt: 8:00 - 16:00; Sobota: nieczynne icon_widget_image 41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 109 icon_widget_image + (48) 785 105 106 icon_widget_image biuro@top360.pl
  /  Sprzątanie   /  Sprzątanie biur Katowice
sprzątanie biur Katowice

Sprzątanie biur Katowice

Firma sprzątająca biura – Katowice. Ciesz się czystym biurem już dzisiaj!

Profesjonalna firma sprzątająca biura jest tak samo ważna do spokojnego i komfortowego prowadzenia działalności gospodarczej,  jak środki transportu czy sprzęt biurowy: komputery, drukarki, ksero. Próba zaoszczędzenia paru złotych zwykle mści się w najmniej oczekiwanym momencie.. na gorszych komputerach pracuje się źle, a ewentualna awaria grozi utratą cennych danych. Z reguły podświadomie wiemy, że nie warto marnować czasu na niepewne rozwiązania. . Dlatego również warto korzystać z usług profesjonalnej firmy sprzątającej biura. Myślisz o sprzątaniu biura w Katowicach, Sosnowcu czy Gliwicach – firma TOP – Team Outsourcing Poland Sp. z o.o poleca swoje usługi!

Profesjonalne sprzątanie biura

Rynek firm sprzątających w Katowicach jest bogaty, są tu zarówno małe jednoosobowe firmy jak i  podmioty oferujące kompleksowe rozwiązania w wielu specjalizacjach w zakresie usług porządkowych.  Jak wybrać najlepszego usługodawcę w dziedzinie sprzątania? Sprzątanie biura to rozbudowany proces. Do efektywnego posprzątania potrzebny jest odpowiedni know how,  zaufany personel sprzątający,  profesjonalne środki czystości i odpowiedni sprzęt. Nie ma uniwersalnej metody na porządek na wszystkich powierzchniach. Każde biuro jest inne i wymaga indywidualnego podejścia. Od rodzaju powierzchni, metrażu, ilości pomieszczeń i ilości przeszkleń zależy to jak świadczona będzie usługa sprzątania.

Firma sprzątająca dla biur

Jako firma sprzątająca działamy kompleksowo. Oferujemy pełen pakiet usług, jesteśmy w stanie dostosować się do potrzeb klientów, proponujemy różnego typu usługi dodatkowe: mycie okien, pranie wykładzin dywanowych, polimeryzację wykładzin PCV, ozonowanie pomieszczeń itp. Częstotliwość wykonywanych usług musi być dopasowana do potrzeb wynikających, z ilości osób w pomieszczeniach, ilości petentów, charakteru obiegu dokumentów np. rezygnacja z obiegu dokumentów w formie papierowej, istnienia strefy czystości wyposażonej w systemowe wycieraczki obiektowe itp. Bazując na normach czasu sprzątania ISSA możemy opracować dla Państwa odpowiedni standard czystości

Firmy sprzątające biura – Katowice. Od czego zacząć?

Jeśli czytasz ten tekst  z pewnością interesuje Cię firma sprzątająca biura. Jeśli Katowice, lub któreś z sąsiadujących miast jak Sosnowiec, Siemianowice, Chorzów, Zabrze, Gliwice jest miastem, w którym posiadasz swoją siedzibę lub jedną z siedzib warto skorzystać z outsourcingu w zakresie sprzątania! Wszystkie poważnie myślące o dalszym rozwoju firmy działające na terenie Katowic powinny dbać zarówno o najwyższą jakość swoich usług, jak i wizerunek.

Twoje biuro jest Twoją wizytówką. Profesjonalna firma sprzątająca biura wyręczy Cię w obowiązku dbania o porządek i zajmowania się problemem, jak prezentuje się Twoja siedziba w oczach klientów. Warto poświęcić trochę czasu aby wybrać odpowiedniego partnera do współpracy. Z pozoru wydaje się to proste – wpisać w wyszukiwarkę „ sprzątanie firm Katowice” lub „ firma sprzątająca biura Katowice cennik” i wykonać kilka telefonów.

Czym jednak sugerować się przy wyborze firmy sprzątającej – oferowanie usług w danej lokalizacji i atrakcyjna cena to dopiero początek katalogu kryteriów którym możemy się posłużyć.

Cechy dobrej firmy sprzątającej

Terminowość

Jeżeli umawiamy się na sprzątanie w konkretnym dniu, o konkretnej godzinie – nie spóźniamy się i nie przekładamy realizacji z błahego powodu. Profesjonaliści zrobią wszystko, aby zrealizować swoje usługi terminowo. Klient zleca je nieprzypadkowo – potrzebuje czystego sklepu, który nie odstrasza kupujących czy biura, bo zachowane są wszystkie niezbędne normy. Skoro wybiera firmę sprzątającą, oczekuje od niej rzetelności z wywiązania się z umowy na czas, bez opóźnień

Elastyczność

Dobra firma sprzątająca dostosowuje się do potrzeb klienta. W praktyce oznacza to możliwość bardzo indywidualnych ustaleń. Niektórzy oczekują codziennego sprzątania, inni – co kilka dni. W jednych budynkach sprzątanie można przeprowadzać jedynie wieczorami lub w nocy, a w drugich wczesnym rankiem. Czasem wystarczy jeden pracownik, a w pozostałych sytuacjach niezbędna jest cała ekipa. Ważne zatem, aby wykonawca był w stanie zrealizować każdą potrzebę.

Bogata baza sprzętowa

Po to wynajmuje się profesjonalistów, aby obiekt został posprzątany z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu – takiego, którego zazwyczaj nie kupuje się na indywidualny użytek. Dzięki inwestycjom w maszyny i przydatne gadżety niektóre firmy sprzątające wyróżniają się na tle innych. Dlatego warto wiedzieć, w jaki sposób wybrany przez Ciebie podmiot zamierza czyścić posadzki, dywany czy okna.

Tempo pracy

Sprzątanie biur  zawsze stanowi pewną ingerencję w normalne funkcjonowanie tych przestrzeni. Dlatego od profesjonalistów oczekujemy, że ze swoich zadań wywiążą się w możliwie szybkim tempie. Bez zbędnych przestojów i nieuzasadnionych, wydłużających się przerw – po prostu sprawnie. Dobrym firmom sprzątającym też zależy na czasie – w harmonogramie dnia mają przecież wielu klientów w różnych punktach kraju, miasta czy regionu.

Dokładność – precyzja

W powyższym punkcie podkreślamy znaczenie dobrego tempa pracy, ale nigdy nie powinno się utożsamiać go z pośpiechem obniżającym jakość efektu końcowego. Skoro klient płaci za czyszczenie i sprzątanie lokalu, nie chce widzieć niedomytych czy zakurzonych powierzchni, zacieków, smug ani zabrudzeń. Profesjonaliści są dokładni, dlatego do efektów ich pracy nie ma zastrzeżeń.

Doświadczenie

Profesjonalizm ocenia się też z uwzględnieniem doświadczenia pracowników. Trudno świadczyć usługi na najwyższym poziomie, gdy cała firma – od szefa, przez pracowników biurowych, po wykonawców usług czyszczenia i sprzątania – dopiero uczy się fachu i zdobywa pierwsze szlify. Doświadczenie jest ważne, ponieważ:

  • ułatwia lepsze rozplanowanie i rozdysponowanie zadań,
  • pozwala poradzić sobie z nawet najbardziej niestandardowymi i niecodziennymi problemami,
  • pozytywnie wpływa na tempo i efekty pracy.
  • Doświadczona firma daje z siebie 100% i spełnia oczekiwania klienta niezależnie od tego, czy chodzi o biuro użytkowane przez kilka osób, osiedle apartamentów, dużą halę, czy obiekt sportowy.

Profesjonalizm

Godne polecenia firmy sprzątające są ambitne, co wyraża się chęcią nieustannego rozwoju. To naturalne, że przedsiębiorstwa z tej branży stopniowo inwestują w coraz lepszy sprzęt i zatrudniają kolejnych wykwalifikowanych pracowników, dodając do cennika usługi. Tak właśnie patrzy się na profesjonalistów – klienci szukają fachowców, którzy są w stanie spełnić najróżniejsze oczekiwania.

Dyskrecja

Firmy sprzątające otrzymują zazwyczaj unikatową, niecodzienną możliwość obserwowania mieszkania, domu czy siedziby przedsiębiorstwa od wewnątrz. Pracownicy swobodnie przemieszczają się między pomieszczeniami, włącznie z takimi jak łazienka, gabinet dyrektora czy magazyn. Profesjonaliści zachowują stuprocentową dyskrecję. Sprzątanie po imprezie firmowej? Przypadkowe natrafienie na ważne i cenne dokumenty? Godny polecenia podmiot nigdy nie pozwoli sobie na utratę zaufania klienta poprzez „wynoszenie” informacji czy tego typu praktyki.

Komunikatywność

Dobra firma sprzątająca dba o jakość komunikacji – już poprzez czytelną stronę internetową, przekazy reklamowe czy aktywność w mediach społecznościowych. Przede wszystkim jest jednak otwarta na rozmowę z klientem – zarówno w trakcie spotkania, jak i telefonicznie czy mailowo. Skoro chcesz zlecić usługi sprzątania, oczekujesz rzetelnej i wyczerpującej informacji na każdy związany z tą kwestią temat.

Czy warto kierować się opiniami innych w wyborze firmy sprzątającej biura w Katowicach

Rekomendacje innych to zawsze dobry sposób na wstępne rozeznanie, co sobą reprezentuje dana marka. Na naszej stronie znajdziesz sekcję Klienci, z dumą możemy powiedzieć, że pośród nich jest wiele marek, które z pewnością doskonale znasz. Sprzątanie biur to nasza specjalność, ale obsługujemy też inne obiekty. W zespole posiadamy doświadczonych technologów, którzy dobierają środki czystości do każdej powierzchni. Obsługujemy biura na terenie kilku miast, mamy sprawdzony zespół Pań sprzątających, które są gotowe do pracy w terminach wskazanych przez klienta. Wybierając TOP możesz liczyć na kompleksowe działania. Zapewnimy czystość obiektu w 100%, oferujemy pranie wykładzin, foteli i innych mebli. Zakres naszych usług obejmuje też mycie okien, polimeryzację posadzek i doczyszczanie różnego rodzaju powierzchni.

Lokalizacja ma znaczenie. Sprzątanie biur Katowice, Chorzów, Sosnowiec

To, gdzie jest położone Twoje biuro, może wpływać na całościowy koszt usługi. Im dalej dana ekipa sprzątająca będzie musiała dojeżdżać, tym oczywiście koszt wzrasta. Nie oznacza to jednak, że firmy położone z dala od centrum biznesowego jakim na Śląsku są Katowice mają płacić krocie za usługi sprzątające.

Skontaktuj się z nami, aby sprawdzić, co może  Ci zaoferować profesjonalny serwis sprzątający w zakresie sprzątania biur. Możesz zadzwonić na numer telefonu 785 105 106  lub wysłać maila na adres biuro@top360.pl.

Mamy nadzieję, że z naszymi radami łatwiej Ci będzie podjąć ostateczną decyzję. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

.

Post a Comment