Szybki kontakt

Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

icon_widget_image Pon-Pt: 8:00 - 16:00; Sobota: nieczynne icon_widget_image 41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 109 icon_widget_image + (48) 785 105 106 icon_widget_image biuro@top360.pl
a
Zobacz więcej

Jak działamy

Elementy systemu zarządzania usługą

Zarządzanie

Zarządzanie projektem

Featured
audyt

Zobacz więcej

To moment otwarcia współpracy z Klientem. Szczegółowa analiza potrzeb, specyfiki obiektu oraz identyfikacja punktów newralgicznych jest dla nas bazą do przygotowania indywidualnie dopasowanej usługi utrzymania czystości.

Zobacz więcej

Wchodząc na obiekt Klienta jesteśmy w pełni przygotowani do realizacji usługi. Wspólne działanie służb handlowych i operacyjnych, wsparcie technologów i ścisła współpraca na linii Klient-opiekun dają gwarancję sprawnego i terminowego wdrożenia usługi.

Zobacz więcej

Ludzie, technologia, wypracowane standardy i umiejętność elastycznego podejścia do Klienta to wszystko pozwala nam utrzymywać najwyższy poziom świadczenia usługi. Jednocześnie dbamy<br /> o rozwój i doskonalenie obszaru.

Ochrona-obiektów-przemysłowych

Zobacz więcej

Wiemy, że tylko rzetelnie prowadzona wielokanałowa obserwacja i ocena jakości daje szanse dostarczenia Klientowi obiecanej usługi. W tym procesie kluczowy jest opiekun klienta oraz systemowe narzędzia wspierające komunikację, monitoring i ocenę jakości.