Szybki kontakt

Dzień dobry! W czym możemy Ci pomóc?

icon_widget_image Pon-Pt: 8:00 - 16:00; Sobota: nieczynne icon_widget_image 41-605 Świętochłowice, ul. Chorzowska 109 icon_widget_image + (48) 785 105 106 icon_widget_image biuro@top360.pl
  /  Bez kategorii   /  O nas

O nas

Wstęp

Kiedy jesteśmy dziećmi, stawiamy pierwsze kroki  interesujemy się każdym aspektem otaczającej nas rzeczywistości. Wszystko chcemy dotknąć, wszystkiego spróbować…

Z biegiem lat nasze zainteresowania się wyostrzają. Zdobywamy wiedzę w jakiejś branży, stajemy się w niej dobrzy, tym chcemy się zajmować. Z czasem przychodzi czas na założenie firmy i przełożenie posiadanych umiejętności na język biznesu.

Życie jednak nie jest takie proste, poza kluczowymi obszarami działalności istnieje cały katalog produktów i usług, które trzeba zdobyć aby firma mogła sprawnie  funkcjonować. Odpowiedzią na te potrzeby jest właśnie nasza firma.

 

TEAM OUTSOURCUING POLAND Sp. z o.o.  od ponad 10 lat wspiera firmy i instytucje oferując usługi outsourcingowe dla biznesu.

Podstawowym zakresem działalności firmy jest ochrona fizyczna, techniczne systemy zabezpieczeń, usługi porządkowo-czystościowe i technicznego utrzymania nieruchomości. Szereg drobnych usług jest uzupełnieniem oferty.

Jesteśmy firmą opartą wyłącznie na polskim kapitale.

.

NASZE WARTOŚCI

Szacunek

Działamy z poszanowaniem dla ludzi ich poglądów i środowiska w którym żyjemy. Otwarcie dzielimy się informacjami, żeby budzić wzajemne zaufanie oraz zachęcać do współpracy.

Integralność

Żadna osoba, żadna sprawa, żaden klient nie są ważniejsze od zobowiązania naszej firmy do przestrzegania przyjętych zasad.

Zaangażowanie

Podchodzimy do stawianych przez klientów wyzwań z entuzjazmem i troskliwością, budując długoterminowe relacje, poprzez łączenie odpowiednich ludzi, kapitału i możliwości.

Perfekcjonizm

Codziennie skupiamy się na dostarczaniu najlepszych usług i produktów dla naszych klientów.  Dajemy z siebie wszystko i czujemy się odpowiedzialni za wyniki. 

Swoją pracę realizujemy na najwyższym poziomie dzięki właściwemu doborowi pracowników jak również profesjonalnemu nadzorowi. Metody te w połączeniu z nowoczesnymi technologiami skutkują ciągłym wzrostem zapotrzebowania na nasze usługi.
Dzięki ogromnemu zaangażowaniu jesteśmy Firmą wiarygodną, odpowiedzialną, dającą należytą gwarancję właściwego świadczenia usług.

Post a Comment